SERIÁL: Chudnutie bez výhovoriek, časť 4: NEMÁM ČAS

V predchádzajúcej časti seriálu Chudnutie bez výhovoriek, ste videli 3. časť SLABÁ VÔĽA

Dnes sledujete 4. časť: NEMÁM ČAS

ako schudnut ked nemam cas

 

Uviedli ste, že na to, aby ste začali zdravo žiť a chudnúť nemáte čas, máte veľa práce a ste unavení.

Faktom je, že všetci na tejto zemi máme rovnako k dispozícii 24 hodín času v rámci jedného dňa a je len na nás, ako si tento čas rozdelíme na naše aktivity.

Ak nemáte čas, čo robíte 24 hodín denne?

Sledujte sa jeden deň a pozorujte akými aktivitami trávite čas. Sú to aktivity, ktoré vás robia šťastnými, mudrejšími, zdravšími alebo aktivity pri ktorých sa nikam v živote neposuniete a nie sú ani k životu potrebné?

Menej sledujte televíziu, viac čítajte, buďte kratšie na facebooku a viac sa prechádzajte. Ako teda schudnúť, keď nemám čas?

Otestujte sa, či naozaj potrebujete chudnúť >>

Všetko je o prioritách

a potom aj o našom time manažmente. Ako máte rozvrhnutý čas. Ak ste presvedčený o tom, že veľa pracujete a vaša práca je zmysluplná až do takej miery sa kvôli nej zanedbávate tak sa vás opýtam: myslíte si, že unavený, unavený, zničený, vyhorený, či o pár kilogramov ťažší urobíte svoju prácu lepšie?

Ak vám vezmem každý deň pol hodiny z vašej práce a preinvestujem ho napríklad do cvičenia, získate tým omnoho viac ako si myslíte. Budete zdravší, šťastnejší, ľahší a pracovne jednoznačne výkonnejší.

Zdravý životný štýl neuberá z času.

Je to spôsob ako žijete, ako zmysluplne trávite čas, ako sa stravujete. Nebojte sa urobiť zmenu. Ak ešte nemáte správne nastavený váš denný rozvrh času, začnite krok po kroku. Začnite s 1 malou zmenou. S jedným malým krôčikom, ktorý vás priblíži k zdravému životnému štýlu.

Zdravie je vždy na prvom mieste a preto urobte každý deň 1 malý krok k tomu, aby ste si zdravie udržali. Napríklad sa začnite každý deň prechádzať, alebo behať. Dôležité je začať, preto nečakajte, ale začnite ihneď.

rychle chudnutie

Čo vy na to? Dáva vám to zmysel? Je naozaj nedostatok času len zle rozvrhnutý čas počas dňa?

Budem rada ak sa so mnou podelíte o vaše názory a príbehy. Prípadne mi napíšte ďalší dôvod, ktorý vám bráni v tom, aby ste šli k svojej vysnívanej hmotnosti omnoho rýchlejšie.

Dnes len takto v skratkosti, pretože mám záväzky voči môjmu rozvrhu času a už ma čaká práca v mojom skvelom transformačnom programe BOHYŇA zdravia a štíhlosti pre ženy, v ktorom podrobne vysvetľujem ako získať čas, aby ste ostali zdraví, šťastní a ešte popritom aj schudli 🙂

Viac sa dozviete TU>>

Riešenia a odpovede na vaše dôvody nájdete spracované vo videách na tejto stránke. 

A teraz…! 🙂

PS: Otestujte sa či naozaj potrebujete chudnúť >>

Test potreby chudnutia

Petra Pavuková
Som expertka na zdravú výživu, redukciu hmotnosti a vášnivá cestovateľka. Odborne Vám pomôžem zbaviť sa nezdravých návykov a dosiahnuť ideálnu hmotnosť, aby ste si mohli s ľahkosťou užívať život, ktorý si zaslúžite. Môj príbeh si prečítajte tu >>
Komentáre