Prečo som nutricionistka?

Nutricionistka Petra Pavuková

Vitajte na stránkach Healthy Way! 🙂 Volám sa Petra Pavuková a veľmi často dostávam otázku, prečo som vlastne nutricionistka a čo ma k tomu priviedlo. Bola to moja vlastná skúsenosť alebo rozhodnutie pomáhať ľuďom? O svoje dôvody a cestu za poslaním sa s Vami teraz podelím.

Hľadáte aj VY spôsob ako zdravo schudnúť?

Už ste niekedy počuli o tom, aké je nezdravé jesť chlieb, mäso, to alebo ono? Už ste niekedy skúšali na chudnutie nejakú „zaručenú“ diétu od známych alebo z internetu a bolo vám z nej zaručene zle, zatiaľ čo kilá sa vás držali aj naďalej? A po niekoľkých diétach ste ku kilám získali zbytočne depku z toho, že to nefunguje?

Čas beží, Vaša energia sa míňa a to je obrovská premárnená príležitosť.

Poznám Vaše stiesnené pocity

Aj ja som sa kedysi točila v kolotoči neúspešných pokusov o redukciu hmotnosti. Moderná gymnastika, ktorej som sa od základnej školy venovala, je extrémne náročný šport. Denno denné sledovanie svojej hmotnosti a hľadanie všetkých možných aj krajných riešení schudnutia veľmi dobre poznám.

Pre pár kál navyše „mimo sezóny“ som často nenávidela svoje telo, nevážila som si samú seba, neverila som si – a preto som verila „každému“, kto mi ponúkal „zázračné riešenia chudnutia“. V oblasti chudnutia to boli rôzni samozvaní „poradcovia“, ktorí v skutočnosti nemali žiadne odborné vzdelanie a využívali len ľudskú naivitu na komerčné účely.

Rozhodla som sa chrániť seba aj Vás

Raz mi došla trpezlivosť a rozhodla som sa prísť na kĺb tomu, ako by sa dalo skutočne zdravo a efektívne schudnúť s trvalým efektom. A potom svoje poznatky odovzdávať ďalej a pomáhať tak desiatkam, stovkám, tisícom ľudí, ktorí riešia rovnaký problém s chudnutím, ako kedysi aj ja. Dnes milujem zdravý životný štýl, šport a samú seba.

Preto som vášnivá nutricionistka

Takéto vzdelanie sa nezíska z jednej, dvoch knižiek, ale je za ním päť rokov poctivého univerzitného štúdia v odbore Výživa ľudí. Stala som sa vďaka nemu nutricionistkoudiplomovanou expertkou na zdravú výživu.

A už od roku 2013 s veľkým nadšením sledujem, ako v škole získaná teória bezpečného chudnutia v praxi skutočne krásne funguje. Do plaviek, do svadobných šiat, do posilňovne … ale hlavne Vám pomáham chudnuúť pre Váš vytúžený skvelý pocit zo seba samého, lepšiu kondíciu a pevné zdravie.

Ukážem Vám ako sa stať štíhlymi, šťastnými a milovanými

Našla som návod na šťastie, životnú energiu a príťažlivú postavu. Bolo to rovnako „ťažké“ ako „jednoduché“. Tým tajomstvom je ukázať Vám ako vziať svoj život do vlastných rúk.

Nie pre každého je jednoduché začať, preto ako nutricionistka v svojej spoločnosti Healthy Way (v preklade „zdravá cesta“) všestranne pomáham ľuďom, ako ste Vy, aby opäť našli svoje hodnotné ja, svoje pevné zdravie, osvojili si jednoduché zásady správnej výživy a zredukovali svoju prebytočnú hmotnosť.

Tým zmením aj Váš život tak, aby ste mohli žiť spokojne, tak ako si zaslúžite.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Začnite s vyplnením krátkeho dotazníka, ktorý Vám prezradí, ako na tom ste práve Vy. Skutočne potrebujete chudnúť?

 

S láskou a úctou Ing. Petra Pavuková

P.S. A ak neviete, kto je to nutricionista, tak pokračujte v čítaní TU >>

Petra Pavuková
Som expertka na zdravú výživu, redukciu hmotnosti a vášnivá cestovateľka. Odborne Vám pomôžem zbaviť sa nezdravých návykov a dosiahnuť ideálnu hmotnosť, aby ste si mohli s ľahkosťou užívať život, ktorý si zaslúžite. Môj príbeh si prečítajte tu >>
Komentáre