Bohyne – príbeh z praxe so sestričkou Zuzkou o tom, ako schudla 15 kg po 3. pôrode

Ďalší inšpiratívny rozhovor v ktorom si prečítame príbeh zdravotnej sestričky Zuzky (45r.) z Košíc, mamičky troch detí. Zameriame sa na jej posledný pokus o schudnutie po pôrode, kedy kilá nechceli nijako zísť dole ani s postupom, ktorý jej pred tým fungoval.

Poďme na príbeh z praxe chudnutia.

pôrod a schudnutie

Zuzka popíš nám ako sa cítiš dnes po dosiahnutí cieľa v chudnutí?

Cítim sa dobre, spokojne, schudla som 15kg a je to vidieť. Mám viac energie, na turistike sa cítim ľahšie a mám lepšiu výdrž.

tehotenstvo a chudnutie

Ako si sa cítila pred tým pri svojej pôvodnej váhe? Schudnutie po pôrode

Po tretej gravidite sa mi už nepodarilo schudnúť na svoju pôvodnú váhu, nepáčila som sa sama sebe. Aj keď som cvičila, nedarilo sa mi to.

Skúšala si nejakú diétu?

Po druhej gravidite som držala delenú stravu, podarilo sa mi vtedy schudnúť na túto váhu, ktorú mám teraz. Hneď na to som otehotnela.

Po tretej gravidite som sa už nevedela naštartovať. Pri troch deťoch je dosť ťažké, chystať si niečo osobitne.

Ako si sa znova naštartovala?

Od svojej kolegyne som sa dozvedela o tomto programe, o nutričnej poradkyni. Hneď som Ťa kontaktovala a dohodla si stretnutie. Išla som za svojím cieľom. Vedela som, že proste musím. Chcela som sa cítiť lepšie.

chudnutie po gravidite

Čo sa Ti na programe chudnutia najviac páčilo?

Že to fungovalo. Hneď od začiatku išla váha dole, čo bolo dosť motivačné.

Rozdiel oproti delenej strave je ten, že v Tvojom programe môžem jesť všetko. Prílohy, mäso, zelenina, pečivo. Nie som obmedzená vo výbere potravín a môžem sa najesť aj v reštaurácii.

Vždy si môžem vybrať čo chcem jesť, nie je to obmedzujúce a to je výhoda.

Odporučila by si program aj iným ženám, ktoré chcú schudnúť? 

Program Bohyňa zdravia a štíhlosti je veľmi pekne vypracovaný a motivačný.  Určite ho odporúčam každému, kto chce schudnúť, len nevie ako na to. Venuje sa všetkým aspektom zdravého chudnutia.

chudnutie po pôrode

Čo by si odporučila ženám, ktoré chcú schudnúť a nedarí sa im?

Aby navštívili Štúdio zdravej a klinickej výživy Healthy Way, venovali sa sebe, počúvali Tvoje rady a verili si. Určite sa to podarí!

Prečítajte si ďalší inšpiratívny príbeh Sylvie >>

Priebežné výsledky chudnutia u Zuzky

Objednajte sa aj vy na vstupnú konzultáciu >>

Chceli by ste aj vy schudnúť? Pozrite si pred tým videá, prečo vám diéta a viac cvičenia v chudnutí nepomáha, aby ste sa tejto chybe vyhli a správne sa nakopli. 🙂

diety po pôrode
https://chudnutieonline.sk/preco-ti-dieta-a-viac-cvicenia-nepomaha/
Petra Pavuková
Som expertka na zdravú výživu, redukciu hmotnosti a vášnivá cestovateľka. Odborne Vám pomôžem zbaviť sa nezdravých návykov a dosiahnuť ideálnu hmotnosť, aby ste si mohli s ľahkosťou užívať život, ktorý si zaslúžite. Môj príbeh si prečítajte tu >>
Komentáre