Túžite prirodzene schudnúť, ale neviete ako na to?

 

Stresuje Vás zmena a bojíte sa opustiť staré zvyky?

 

Milujete sladké a zároveň chcete schudnúť. Zdá sa Vám to ako neuskutočniteľný sen?

 

Ukážem Vám, že jeho splnenie je omnoho jednoduchšie ako ste si mysleli. Možno máte mnoho ďalších otázok a o prirodzenom chudnutí už dlhšie premýšľate. Predsa len predstava urobiť 5 krokov, vďaka ktorým sa budete cítiť ľahšie, zdravšie a lepšie po mnoho ďalších rokov je lákavá. Tá sloboda a radosť, že už nemusíte premýšľať nad diétou a mať zo seba zlý pocit, pretože Vy už nepotrebujete viac chudnúť ... Aj tak to môže vyzerať v praxi.

prirodzene chudnutie

krokov

ako chudnúť bez diéty

PRIRODZENE, BEZ DOPLNKOV výživy a
BEZ JO-JO efektu

Rozhodla som sa s Vami zdieľať môj presný a funkčný postup v eBooku (elektronickej knihe) 5 krokov ako chudnúť bez diéty.

Ukážem Vám do detailu postup, vďaka ktorému svoje prirodzené schudnutie prenesiete zo svojich predstáv do reality. Pokiaľ týchto 5 krokov dodržíte, je prakticky nemožné, aby ste o 8 týždňov neschudli aspoň 5 kilogramov! 🙂

Na prirodzené chudnutie Vám stačí 30 minút denne.

Tento ebook je pre Vás ak:

 • Viete, že chcete schudnúť, ale celé Vám to príde ako komplikovaný postup, s ktorým potrebujete pomôcť.
 • Chcete sa už od zajtra cítiť lepšie a neurobiť pri tom veľa zmien.
 • Túžite chudnúť prirodzene aspoň 0,5 kg za týždeň aj keď neodoláte sladkému.
 • Prijali by ste jednoduchý 5 krokový návod, ktorý Vám nezaberie veľa Vášho času.
 • Potrebujete okamžitú motiváciu, ktorá Vás s láskou nakopne 🙂
Chcem ti poďakovať za krásny eBook, ktorý ma nesmierne potešil a tak isto namotivoval k tomu, aby som začala znovu so sebou niečo robiť. Tvoj eBook ako keby mi z neba spadol, a cítim, že je to znamenie, že nastal čas začať niečo robiť. Ebook je napísaný veľmi zrozumiteľne a je mi jasných 5 krokov k tomu aby som pomaly začala chudnúť. Vďaka tejto knihe som pochopila kde v stravovaní robím chyby. Odporúčam eBook všetkým, ktorí chcú schudnúť pomalou a trvalou cestou, lebo v ňom nenájdete žiadne drastické diéty a urýchľovacie cesty chudnutia.
Jolka Williamswww.jolkawilliams.eu

Čo presne z e-booku pre seba získate?

Získate jednoduchý a ucelený návod ako schudnúť bez diéty a námahy. Návod, vďaka ktorému sa nebudete musieť do chudnutia prehovárať, lebo vďaka 5 krokom to pôjde prirodzene jednoduchšie.

 • Návod ako prirodzene schudnúť raz a navždy
  Osvojíte si jednoduché a logické kroky, ktoré ihneď povedú k zníženiu hmotnosti tak, že to ani nepocítite.
 • Okamžité výsledky v chudnutí
  Už po prvých týždňoch uvidíte ako Vám hmotnosť klesá a máte viac energie.
 • Výborné pocity zo samého seba
  Nové dni vďaka 5 krokom Vám dodajú vyššie sebavedomie a skvelý pocit!
 • Praxou overený návod a postup ako žiť ľahšie bez diéty
  Už Vás nebude stresovať mnoho zmien a ťažkosti s opustením starých návykov.

Žite už teraz naplno a s láskou k svojmu telu, zatiaľ čo chudnete! 

Už si nemusíte znepríjemňovať dni skúšaním diéty, ktorá Vám aj tak nechutí a neustále ju porušujete. Nemusíte sa už ani nútiť do niečoho čo nechcete...

Teraz môžete dosiahnuť skutočný úspech v chudnutí len za pár týždňov či mesiacov. Aby ste mali túto cestu krátku a ľahkú, dávam Vám dnes podrobnú a praktickú MAPU K CIEĽU.

Tento e-book popisuje päť základných pilierov, ktoré Petra odporúča dodržať, aby ste sa cítili a vyzerali lepšie. Každý bod dôkladne popisuje a uvádza na príkladoch. Vďaka tipom, ktoré sú v e-booku uvedené si tak osvojíte nové zvyky veľmi ľahko. Ku každému odporúčaniu popisuje aj ako telo funguje, takže nebudete dodržiavať tieto kroky bezhlavo, ale presne pochopíte prečo tak a nie inak.
Petra Brychtovawww.petrainelrocio.com

Aká je cena eBooku 5 krokov?

Cena eBooku je 17,90 eura.

Je táto cena vysoká alebo nízka za know how, ktoré v tejto elektronickej knihe dostanete? Mojim viac ako 1700 klientom od r. 2015 pomáha toto know how chudnúť priemerne 1 kg za 1 týždeň

Aby ste si osvojili tieto kroky, potrebovali by ste niekoľko odborných osobných konzultácií, ktoré by Vás vyšli viac ako 100 eur. Aby však toto know how bolo cenovo dostupnejšie, vložila som ho do tohto praktického 5-krokového eBooku a stanovila cenu na 17,90 eur. 🙂

V priebehu svojho života som zistila, že sa najlepšie oplatí investovať do vzdelania a učiť sa od najlepších, ktorí majú vedomosti aj skúsenosti.

Mám skúsenosti a mám výsledky. A viem, že majú hodnotu, ktorú Vám touto cestou dávam. 🙂

Všetko dôležité stručne a jasne, množstvo obrázkov, príkladov a prípadov. Vypichnutie dôležitých informácií, konkrétne kroky pre Vás, aby ste teóriu ľahko previedli do praxe!

Dozviete sa, čo jednoducho dodržiavať, aby ste s istotou zhodili pár kíl a cítili sa skvele!

Je to všetko?

Samozrejme že NIE 🙂
Pokiaľ si kúpite eBook ešte dnes, získate naviac tieto 3 úžasné BONUSY v PDF úplne ZADARMO!

 • 1
  Krok za krokom k štíhlosti
  Pracovný zošit v PDF k eBooku

Praktický návod ako sa pustiť do akcie! Teória je skvelá vec, ale to, čo delí neúspešných ľudí od úspešných, je AKCIA! Vytvorila som pre Vás pracovný zošit, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou eBooku. Vytlačte si ho a zapisujte si všetko priamo doň!

BONUS v hodnote 7€ získavate ZDARMA

 • 2
  Osobný checklist
  Ako na nič nezabudnúť!

Jednoduchý a šikovný prehľad všetkých krokov, aby ste na nič nezabudli. Osobný checklist si vyškrtávate spolu s vypĺňaním pracovného zošita. Vytlačte si ho a pripnite na viditeľné miesto, aby ste mali vo všetkom prehľad! Takto už na nič nezabudnete!

BONUS v hodnote 3,90€ získavate ZDARMA

 • 3
  Vzorové jedálničky
  Pre muža a ženu

Ako príklad som vytvorila vzorové jedálničky pre muža a ženu - normálne stravovanie verzus redukčné stravovanie, aby ste vedeli o koľko sa znižuje príjem, aby ste chudli.

BONUS v hodnote 10€ získavate ZDARMA

eBook prečítali prví čitatelia, čo o ňom hovoria?

Ebook sa mi veľmi páči, pretože vysvetlí a pomôže pochopiť. Zistíte, že nieje ťažké ani drastické sa týmito radami riadiť, osvojiť si ich a po prečítaní máte hneď chuť sa o seba viac starať. Už som o chubnutí prečítala toho veľa a chcem s chudnutím pomôcť aj mojej blízkej osobe. Už som si potvrdila, že po zlotky a v nasledovaní zákazov to nieje. Vítam nenásilnú a skôr povzbudzujúcu cestu, aby aj po samotnom schudnutí človek mal chuť v novom lepšom životnom štýle ostať. Ďakujem 🙂 eBook by som odporúčala všetkým, ktorí naozaj chcú a o nový životný štýl sa pokúšajú už dlhšie a ešte sa na tú cestu nevydali. Nie je čo stratiť, len to treba skúsiť. Tak s chuťou do toho! 🙂
Irena Duškováwww.irenaanna.cz
Ebook jsem si objednala více méně ze zvědavosti - co asi nového se dozvím, když knížek o dietách jsou mraky a článků v každém časopise taktéž. Moc jsem tomu nedávala, ale fakt, že jsem ebook četla 3 x, mluví sám za sebe :-). Očekávala jsem nějaký rozpis, jak to bývá obvyklé - 50 g pečivo, 50 g šunky, čaj nebo černá káva a pod. Ale ebook mě svým obsahem příjemně překvapil. Je vhodný pro všechny, kteří nechtějí potravinové doplňky, ale normální stravu. Mám přítelkyni v Bělehradu a ta na radu svého lékaře, dodržovala přesně to, co radíš ty ve svém eBooku. A výsledek? Za rok se bez problému zbavila 45 kg a řekla, že to byla ta nejlepší a nejjednodušší dieta, kterou kdy měla. Podpořila ji pouze jízdou na kole a občasným plaváním. Přeji tobě i ebooku hodně zdaru.
Zdena Luksováwww.zdenaluksova.cz
Milá Petra, Tvoj eBook je proste dokonalý! Už niekoľko rokov sa zaujímam o zdravú stravu, zdravý životní štýl a každá informácia, ako schudnúť je vítaná 🙂 Chcem tým povedať, že už ma len tak niečo neprekvapí. V Tvojom prípade to bolo nad očakávania. Krásný a ucelený prehľad s praktickými informáciami, zrozumiteľne a prehľadne vypísané. Mám dobrý pocit, že som v rukách odborníka, ktorý vie, čo hovorí. Odporúčam všetkým, ktorí chcú so sebou niečo urobiť a majú strach z nejakých obmedzení. S Tebou sa báť nemusia a určite si to užijú. Prajem mnoho spokojných klientov.
Kateřina Dvorakovawww.katerinadvorakova.cz

eBook je investícia, ktorá môže mať vplyv na Vaše lepšie zdravie, nižšiu hmotnosť, viac energie a lepší pocit zo seba.

 • môžete dosiahnúť to, že už nebudete potrebovať chudnúť, lebo kilá z Vás odídu prirodzene a ľahko
 • nebudete sa viac skrývať, lebo sa budete zo svojho nového tela tešiť
 • zažijete aké to je hravo chudnúť a pritom sa najesť
 • a nemusíte sa úplne vzdať ani obľúbených sladkostí

Ale najprv sa musíte naučiť ako na to!

 

Takže ak teraz cítite, že naozaj túžite urobiť veľký KROK pre svoje telo, ktoré bude dňom aj nocou prirodzene chudnúť za Vás, kúpte si eBook hneď teraz.

 

Neskôr na to zabudnete a šanca začať TERAZ zmizne.
V chudnutí sú úspešní tí, ktorí idú do AKCIE. Cesta je pripravená, stačí vykročiť...

Pamätajte si, že sny sa plnia len tým, ktorí idú do AKCIE!

Teraz stlačte tlačidlo a chudnite:

Jednoducho kliknite na tlačítko "Kúpiť 5 krokov" a na ďalšej stránke vyplníte formulár. Môžete zaplatiť kartou alebo prevodom. V prípade platby kartou obdržíte eBook ihneď po zaplatení. Pokiaľ zaplatíte prevodom, obdržíte eBook potom, čo sa platba objaví na mojom účte. Ak máte otázky, neváhajte mi napísať: info@healthy-way.sk
Ing. Petra Pavuková