Schudnutie pani Tkáčovej

Referencia Tkáčová

Schudnutie pani Tkáčovej sledovala jej lekárka a znížila jej dávkovanie liekov na srdce

„Bolo príjemné si začať kupovať nové oblečenie, ale ešte viac ma nadchlo, keď mi moja lekárka pri pravidelnej kontrole povedala, že mi teraz môže výrazne znížiť dávkovanie podporných liekov na srdce.“ Teší sa výsledku chudnutia s odborníkmi z Healthy Way usmievavá Emília Tkáčová z Prešova (62).

Dnes by som nič neodkladala

Pani Tkáčová vážila ešte pred pol rokom 92 kg pri výške 158 cm. Napriek tomu dlhú dobu rozmýšľala, či je naozaj nevyhnutné schudnúť. „Dnes by som neváhala ani sekundu, divím sa, že som rozhodnutie navštíviť nutričného terapeuta tak dlho odkladala! Mohla som mať peknú postavu a byť zdravšia a vo väčšej pohode už dávno! „, krúti hlavou pani Emília.

To je dôvod, prečo sa rozhodla zveriť sa otvorene s príbehom svojho úspešneho schudnutia. Chce dodať viac odvahy aj ostatným v podobnej situácii….

Jedla som 5 x denne

Po 6 mesiacoch od zahájenia spolupráce s nutričnou terapeutkou Ing. Petrou Pavukovou z prešovského štúdia zdravej a klinickej výživy Healthy Way, schudla pani Tkáčová 23,6 kg, 21 cm v páse a 16 cm v bokoch.

Bez hladovania, vďaka individuálnemu redukčnému plánu na mieru.

„Jedla som pravidelne 5 x denne. Išlo o pestrú a vyváženú stravu – mäso, ryžu, zemiaky, pečivo, cestoviny, mliečne výrobky, ovocie a zeleninu. Obmedzila som vyprážané jedlá, údeniny a sladkosti. Samozrejme som aj cvičila, no vzhľadom na môj vek tak maximálne 25 minút denne, hlavne na stacionárnom bicykli, ktorý som už mala doma.“ opisuje pani Emília priebeh chudnutia.

 

Ako skvelý je život bez zadýchavania!

Schudnutie pod odborným vedením nutricionistky Ing. Petry Pavukovej pomohlo aj tejto klientke nielen z estetického, ale predovšetkým zo zdravotného hľadiska. Pred redukciou hmotnosti bola klientka často unavená a rýchlo sa zadýchala. Po redukcii tieto ťažkosti ustúpili.

„V šesťdesiatich je to výborná správa, pretože mám pred sebou ešte príjemný kus života a bez obťažujúcich kíl navyše si ho konečne budem môcť poriadne užiť!“ plánuje pani Tkáčová.

Chcete si tiež svoj život užívať?

Reference Tkáčová Po

 

 

Petra Pavuková
Som expertka na zdravú výživu, redukciu hmotnosti a vášnivá cestovateľka. Odborne Vám pomôžem zbaviť sa nezdravých návykov a dosiahnuť ideálnu hmotnosť, aby ste si mohli s ľahkosťou užívať život, ktorý si zaslúžite. Môj príbeh si prečítajte tu >>
Komentáre