Jedla som pečivo a schudla 19 kilogramov

Necítila som sa dobre esteticky, zadýchavala som sa a ako ukázali testy z diagnostiky, môj metabolický vek sa blížil k dôchodkovému veku.

Pani Sylivia (43) po 8 mesiacov spolupráce v redukčnom programe pod mojim vedením schudla 19 kilogramov a dnes sa cíti mladšie, zdravšie a popravde aj krajšie, ako sama priznala. 🙂

Urobila som s p. Sylviou krátky rozhovor, aby sme sa dozvedeli, čo ju viedlo k chudnutiu, aké to bolo a čo chudnutím získala.

Pozrite si náš 4 minútový rozhovor, v ktorom sa dozviete, že aj s pečivom v jedálničku je možné schudnúť a netrápiť sa. 🙂

Pre tých, ktorý si radšej čítajú, som rozhovor prepísala do článku. 🙂

Ako sa cítite teraz a aký výsledok ste v tomto redukčnom programe dosiahli?

V redukčnom programe som schudla 19 kilogramov. Teraz sa cítim mladšie, zdravšie a popravde aj krajšia.

Začiatky chudnutia 🙂

Ako ste sa cítili pred tým ako ste s chudnutím začala?

Napodiv som neprekonávala žiadne problémy, lebo aj napriek mojej hmotnosti som mala pohyb, ale asi nesprávny v kombinácii so zlým stravovaním. Som dlhoročný darca krvi, takže moje výsledky zdravotných testov boli dobré.

Skôr som sa necítila dobre esteticky, zadýchavala som sa a ako ukázali testy u Vás, môj metabolický vek sa blížil k dôchodkovému veku.

Aké boli prekážky vo vašej mysli, ktoré vám zo začiatku bránili kúpiť si tento program?

Myslím že som ani nemala nejaké prekážky. Návšteva u Vás bol taký spontánny nápad a som rada, že som tak zareagovala. Snáď každý sa trochu zamyslí v prvom rade nad cenou. Ale po takej krátkej dobe by som dala každému radu nech nepozerá na počiatku na cenu.

Myslím si, že tá suma stojí za to, aby sa človek zmenil, aby sa začal cítiť lepšie a tiež lepšie vyzeral.

Vaše rady ohľadom stravovania sú na nezaplatenie, len ich musí človek naozaj počúvať a dodržať, keďže mu nie je dané sa zdravo stravovať prirodzene.

Teda aspoň ja som taký človek, ktorý rád je, a pochutí si na jedle vo veľkom množstve a pri akejkoľvek príležitosti. Ale takí sme myslím na tomto svete mnohí.

Nefungujú Vám diéty a cvičenie? Pozrite si video, prečo >>

Čoho som sa najviac bála?

Asi najviac to, že budem dlho hladná, a že také porcie ma predsa nemôžu zasýtiť.

Ako to nakoniec bolo? Boli ste hladná? Zasýtil Vás jedálniček?

Hladná som vôbec nebola. Naozaj je to všetko v hlave, porcie boli dostatočné a najmä ak som dodržala všetky zásady jedenia ako takého, to znamená časy medzi jedlami, spôsob stravovania t.j. jesť pomaly, každé sústo si vychutnať, atď. Ale v hlave mám stále toho čertíka, že čo keď budem hladná?

Skúšali ste nejakú diétu predtým?

Skúšala som delenú stravu, s celkom dobrým výsledkom, ale váha sa mi v priebehu 2 – 3 rokov vrátila. A to som obmedzovala prílohy a pečivo som nejedla vôbec.

Keďže ja som tzv. mäsový typ, v delenej strave som jedla mäso skoro každý deň, v akejkoľvek forme a v akomkoľvek množstve, čo mi aj dosť vyhovovalo, ale musím priznať,

že mi chýbali prílohy – tie síce nie až tak ako samotný chlieb a pečivo, pretože to mám veľmi rada.

Vo vašom spôsobe stravovania môžem – vlastne aj musím jesť denne časť z každej skupiny potravín t.j. aj prílohy a pečivo. To mám v jedálničku každý deň, veľmi si to pochvaľujem. A napriek tomu šla moja váha dole o 19 kilogramov.

Odkiaľ ste sa o mne dozvedeli?

Verila som Vám

Dozvedela som sa o Vás z počutia. Ohlasy na výsledky, ktoré ste dosiahli so svojimi klientmi boli super, tak som sa rozhodla Vás navštíviť.

A potom doma mám aj knižku receptov, ktorej ste spoluautorkou. Tie recepty sa mi páčili. Dosť veľa publikujete aj v iných formách ako web, časopisy aj časopis Zdravie a tak som sa rozhodla Vám veriť, že to spolu dokážeme.

Odporučili by ste program v Healthy Way aj iným ľuďom, ktorý chcú schudnúť?

Rozhodne by som tento program odporučila každému, kto sa trápi a sám si nedokáže poradiť.

Komu sa nedarí a túži schudnúť,

Odporučila by som, aby ste sa nebáli navštíviť odborníka, ktorého dobre počúvajte a poslúchajte. Ten pocit po dosiahnutí požadovaného výsledku stojí  za to! 🙂

Objednajte sa na konzultáciu aj Vy >>

Chceli by ste aj vy schudnúť? Pozrite si pred tým videá, prečo vám diéta a viac cvičenia v chudnutí nepomáha, aby ste sa tejto chybe vyhli a správne sa nakopli. 🙂

diety nefunguju
https://chudnutieonline.sk/preco-ti-dieta-a-viac-cvicenia-nepomaha/
Petra Pavuková
Som expertka na zdravú výživu, redukciu hmotnosti a vášnivá cestovateľka. Odborne Vám pomôžem zbaviť sa nezdravých návykov a dosiahnuť ideálnu hmotnosť, aby ste si mohli s ľahkosťou užívať život, ktorý si zaslúžite. Môj príbeh si prečítajte tu >>
Komentáre