Príbeh pani Puzderovej

Referencie Puzderova

Môžem jesť všetky potraviny, aj keď v obmedzenom množstve a ešte aj schudnem

Po pol roku od prvej konzultácie s nutricionistkou Ing. Petrou Pavukovou má pani Puzderová dolu 11kg a konfekčná veľkosť sa jej vďaka schudnutiu zmenšila o 3 čísla. „Chudnutie je super. Jediná nevýhoda je, že mi to ide do peňazí kvôli výmene šatníka. Ale stojí to za to.“ smeje se sympatická dáma.

 „S váhou som mala dlhé roky problémy, najväčšie začali po 25-tke. Mala som úplne zlý a nepravidelný jedálniček, objemné porcie, neustále „zobkanie“ niečoho a veľa sladkostí. A tak sa kilá „lepili“ a „lepili“. Až som sa dostala na hranicu viac ako 105 kg. Jediné, čo ma trošku držalo, aby váha nešla ešte rýchlejšie hore, bolo to, že som cvičila. Ale chudnúť mi to nepomohlo.“ priznáva bývalé nutričné hriechy pani Puzderová.

Hladovky situáciu ešte zhoršovali

Pani Puzderová urobila typickú chybu laikov bez nutričného vzdelania. Skúšala rôzne diéty, hladovky. Zbytočne. Akurát si privodila zdravotné problémy a váha kolísala hore dole, čím sa stupňovala aj jej nervozita zo seba samej. Už si nevedela rady, kým nenarazila na internetovú adresu Centra zdravého chudnutia Healthy Way v Prešove.

„Tak som si na adresu klikla a začala čítať, rozmýšľať, až som sa nakoniec prihlásila. A som tomu veľmi rada. Po vstupnej prehliadke, vážení, rozhovore s nutricionistkou Ing. Petrou Pavukovou a výživových informáciách som tomu pravdupovediac neverila, že môžem všetky potraviny jesť, aj keď v obmedzenom množstve, ovocie i zeleninu a ešte aj schudnem.“ rozpráva dnes energická pani Puzderová.

„Zmena jedálnička, stravovacích návykov plus pohyb urobia svoje. Budete šťastnejší. Ja teraz rozhodne som.“

Chcete byť tiež šťastnejší?

Referencie Puzderova

Štítky:
Petra Pavuková
Som expertka na zdravú výživu, redukciu hmotnosti a vášnivá cestovateľka. Odborne Vám pomôžem zbaviť sa nezdravých návykov a dosiahnuť ideálnu hmotnosť, aby ste si mohli s ľahkosťou užívať život, ktorý si zaslúžite. Môj príbeh si prečítajte tu >>
Komentáre