Garantujeme vám odborné chudnutie! :)

Konečne prišliel ten deň 🙂 Odovzdali mi prvý certifikát a ja si po 9 mesiacoch môžem na malú chvíľu oddýchnuť a zamyslieť sa nad tým, ako ten čas veľmi rýchlo uteká.

Už je to 9 mesiacov, čo som opustila Slovensko aj mojich „takmer osobných priateľov“ klientov  a odišla do Austrálie vyštudovať doplnkovú profesiu – Osobný tréner na ACSF (Australian College of Sport and Fitness).

Huráááá, dnes mám prvý level za sebou! petra pavukova

Štúdium a vzdelávanie sa som vždy považovala aj považujem za to najdôležitejšie v biznise. A to až tak, že som sa rozhodla nabrať nové skúsenosti a vedomosti až z opačného konca sveta, aby som mohla priniesť medzi vás a na Slovensko „niečo nové“ 🙂 prípadne si potvrdiť to, čo už viem. Často na vás myslím! 🙂

Každý klient si predsa zaslúži dostávať tie najlepšie služby. Teda u nás v Healthy Way určite 🙂 Táto spoločnosť stojí na odbornosti a kvalite služieb.

14522333_10207760028187456_62541959_oTiež som si myslela ako mnohí ostatní, že po skončení vysokej školy už o štúdiu zrejme nebudem počuť. Ale nie je to tak 🙂 Štúdium nových a doplnkových informácii ohľadne výživy ľudí a športu ma veľmi zaujíma.

Moje životné poslanie: „I was born to make you healthy“ 🙂 v preklade: „Narodila som sa, aby som vás urobila zdravými“ ma veľmi baví.

Neskutočne ma baví pomáhať všetkým mojim klientom ozdravieť a schudnúť, motivovať ich a prinášať im tie najlepšie a najefetívnješie poznatky zo sféry zdravého životného štýlu. Kdekoľvek na svete! Momentálne osobne v Austrálii ale online aj na Slovensko 🙂

untitled-design-4

Tento článok je trošku iný na aký ste zvyknutí 🙂 Bude to tým, že o sebe píšem málo-čo, sústredím sa viac na vás klientov, vaše ciele a potreby. Trošku som vás poslednú dobu zanedbala, priznávam, málo článkov, príspevkov, ale mám na to veľmi dobrý dôvod 🙂

Pripravujem totiž to, čo ste si vyžiadali! Práve sa rodí úplne nový 8 – týždňový ONLINE PROGRAM BOHYŇA zdravia a štíhlosti pre ženy! Je to ten najlepší kurz na chudnutie, aký pod mojími rukami vzniká. Videá, jedálničky, tréningy, články, úlohy, moduly, kroky, recepty, meditácia, kontrola, motivácia….

..uffff je vážne nabitý! Je to TOTÁLNY REŠTART vášho JA a životného štýlu. Po tomto kurze budete ako NOVÉ a samozrejme ĽAHŠIE …. budeme v ňom totiž nenápadne chudnúúúť 🙂 ale pšššt 🙂

Budeme sa v ňom pomaly a do detailu meniť na nové osobnosti, ktoré majú zdravý životný štýl v krvi. Vyjdú z vás Bohyne, ktoré vedia presne kto sú, čo chcú dosiahnuť a ako si zdravý životný štýl a novú nižšiu hmotnosť trvalo udržať!

Osobne vás týmto transformačným kurzom budem sprevádzať a vytvoríme si silnú vzájomne sa podporujúcu skupinku nových silných, štíhlejších a zdravých osobností.

Kurz bude vhodný tak ako pre úplne nových klientov (začiatočníkov), tak aj pre bývalých či aktuálnych klientov, ktorí aj naďalej potrebujú pomoc a podporu, prípadne znova nakopnúť 🙂

Veľmi veľmi sa na vás teším! Kurz budem otvárať už čoskoroprvých z vás aj špeciálne odmením!

Zaregistrujte sa a buďte otvorení programu informované ako prvé! 🙂 Pošlem vám tie najčerstvejšie podrobné informácie, ktoré budete potrebovať!

Lajkujte, zdieľajte, pýtajte sa, komentujte! Do skorého videnia a počutia!

Majte krásny deň! 🙂

Petra Pavuková
Som expertka na zdravú výživu, redukciu hmotnosti a vášnivá cestovateľka. Odborne Vám pomôžem zbaviť sa nezdravých návykov a dosiahnuť ideálnu hmotnosť, aby ste si mohli s ľahkosťou užívať život, ktorý si zaslúžite. Môj príbeh si prečítajte tu >>
Komentáre