Objednávka ebooku: 5 krokov

ako chudnúť bez diéty

Splňte si svoj sen a začnite prirodzene chudnúť

 • ÁNO
  Objednávam si eBook 5 krokov ako chudnúť bez diéty za 17,90€
 • ÁNO
  Dostávam k eBooku bonus1 ZDARMA: Pracovný zošit Krok za krokom k štíhlosti v hodnote 7€
 • ÁNO
  Dostávam k eBooku bonus2 ZDARMA: Osobný checklist... alebo sebakontrola dodržania všetkých bodov v hodnote 3,90€
 • ÁNO
  Dostávam k eBooku bonus3 ZDARMA: Vzorové jedálničky pre muža a ženu, normálne stravovanie verzus redukčné stravovanie v hodnote 10€
 • ÁNO
  Viem, že po aplikovaní rád z ebooku začnem prirodzene redukovať hmotnosť a cítiť sa lepšie, zdravšie.
 • ÁNO
  Viem, že tento eBook je elektronická kniha a príde mi emailom v podobe PDF aj prílohami

Ing. Petra Pavuková

Autorka a nutričná špecialistka
Vyštudovaná dborníčka na výživu ľudí, zdravé chudnutie, fitness a transformáciu osobnosti. Od r. 2013 skúsenosti a vedenie ľudí v zdravej redukcii hmotnosti na Slovensku a 1 - ročné skúsenosti ako nutricionistka a osobná trénerka pôsobiaca a vyštudovaná v Austrálii.

Skúsenosti čitateliek:

Milá Petra, Tvoj eBook je proste dokonalý! Už niekoľko rokov sa zaujímam o zdravú stravu, zdravý životní štýl a každá informácia, ako schudnúť je vítaná 🙂 Chcem tým povedať, že už ma len tak niečo neprekvapí. V Tvojom prípade to bolo nad očakávania. Krásný a ucelený prehľad s praktickými informáciami, zrozumiteľne a prehľadne vypísané. Mám dobrý pocit, že som v rukách odborníka, ktorý vie, čo hovorí. Odporúčam všetkým, ktorí chcú so sebou niečo urobiť a majú strach z nejakých obmedzení. S Tebou sa báť nemusia a určite si to užijú. Prajem mnoho spokojných klientov.
Kateřina Dvorakovawww.katerinadvorakova.cz
Chcem ti poďakovať za krásny eBook, ktorý ma nesmierne potešil a tak isto namotivoval k tomu, aby som začala znovu so sebou niečo robiť. Tvoj eBook ako keby mi z neba spadol, a cítim, že je to znamenie, že nastal čas začať niečo robiť. Ebook je napísaný veľmi zrozumiteľne a je mi jasných 5 krokov k tomu aby som pomaly začala chudnúť. Vďaka tejto knihe som pochopila kde v stravovaní robím chyby. Odporúčam eBook všetkým, ktorí chcú schudnúť pomalou a trvalou cestou, lebo v ňom nenájdete žiadne drastické diéty a urýchľovacie cesty chudnutia.
Jolka Williamswww.jolkawilliams.eu
Ebook sa mi veľmi páči, pretože vysvetlí a pomôže pochopiť. Zistíte, že nieje ťažké ani drastické sa týmito radami riadiť, osvojiť si ich a po prečítaní máte hneď chuť sa o seba viac starať. Už som o chubnutí prečítala toho veľa a chcem s chudnutím pomôcť aj mojej blízkej osobe. Už som si potvrdila, že po zlotky a v nasledovaní zákazov to nieje. Vítam nenásilnú a skôr povzbudzujúcu cestu, aby aj po samotnom schudnutí človek mal chuť v novom lepšom životnom štýle ostať. Ďakujem 🙂 eBook by som odporúčala všetkým, ktorí naozaj chcú a o nový životný štýl sa pokúšajú už dlhšie a ešte sa na tú cestu nevydali. Nie je čo stratiť, len to treba skúsiť. Tak s chuťou do toho! 🙂
Irena Duškováwww.irenaanna.cz

Potrebujete pomôcť?

Napíšte mi na info@healthy-way.sk alebo volajte na +421 905 902 752.

Sme tu pre vás, radi vám pomôžeme.

Back to top