Online diagnostika zdravia

- váš sprievodca do vrecka - 

Myslieť na svoje zdravie nestačí. Zistite ako na tom naozaj ste a žite spokojnejšie.


Máte vysoké pracovné tempo a nedostatok času?
Vediete aktívny spoločenský život a doprajete si vínko aj sladké?
Akokoľvek sa snažíte vaša hmotnosť stúpa a bruško rastie?

Pevné zdravie vám zabezpečí zdravý životný štýl. Ten zahŕňa pestrú stravu, aktívny pohyb, dostatok spánku a pravidelnú kontrolu. Ruku na srdce, kedy naposledy ste zhodnotili svoj životný štýl, či neohrozujete svoje zdravie?

Naplno sa venujete práci, rodine a na seba vám už neostáva čas. Chcete toho ešte veľa stihnúť, ale možno sa pýtate sami seba, ako získať ešte viac energie a neohroziť si zdravie?

Stres škodí a nezdravý životný štýl pomaly zabíja. Neveríte? Vypnite si na svojom počítači antivirusovú ochranu a browsujte po zakázaných stránkach. Je to ako viesť nezdravý životný štýl bez kontroly. Vírus chytíte určite, je len otázkou času kedy.

Existuje riešenie. Len vám ešte žiadny odborník nepotvrdil, či ste mimo ohrozenia zdravia a neponúkol vám riešenie ako si zdravie zlepšiť a udržať. 


"Kliknúť a odoslať"

Nikdy nebolo jednoduchšie zistiť v akom stave sa váš organizmus nachádza a aké kroky je dobré podniknúť, aby ste sa cítili lepšie a zdravšie. Online z pohodlia domova.

3 dôvody prečo online diagnostika?

Zistenie

Zistíte ako na tom ste. Zdravie, hmotnosť, riziká ochorení...

Potvrdenie

Dostanete odborné potvrdenie, čo je dobré so sebou urobiť.

Motivácia

Nakopneme vás do niečoho, čo už dávno chcete.

Čo získate?

 • Prehľad o stave vášho zdravia
  Vyhodnotenie vašich odpovedí obsahuje prehľadný a podrobný popis vašej nutričnej a zdravotnej anamnézy. Vaše výsledky zhodnotíme a rozoberieme do detailov. Budete mať jasný prehľad o stave vášho zdravia.
 • Vyhodnotenie rizík číhajúcich ochorení
  Popíšeme vám ochorenia, ktoré vám môžu na základe vaších paramertov a výsledkov hroziť. Stanovíme riziko "smrteľného kvarteta". Zistíme či sa týka aj vás.
 • Zhodnotenie vašich telesných parametrov
  Popíšeme a vyhodnotíme vašu aktuálnu hmotnosť, obvod pása, a vypočítame vám aké rozmedzie je pre vás bezpečné, aby ste neohrozili vaše zdravie.
 • Riešenie k lepším výsledkom
  K výsledkom, ktoré môžu ohroziť vaše zdravie vám pripravíme návrh na riešenie. Spíšeme vám najkratšiu a najprirodzenejšiu cestu ako sa rýchlo dostať späť do formy.
 • Telefonická konzultácia
  Všetky vaše výsledky z dotazníkov a popis dostanete na telefonickej konzultácii, ktorú si individuálne dohodneme.

Sme tu pre vás

Online diagnostiku vyhodnocujú odborníčky na výživu ľudí s mnohoročnou praxou.

Ing. Petra Pavuková

expertka na chudnutie a fitness
Vyštudovaná dborníčka na výživu ľudí, zdravé chudnutie, fitness a transformáciu osobnosti. 4 - ročné skúsenosti a vedenie ľudí v zdravej redukcii hmotnosti na Slovensku a 1 - ročné skúsenosti ako nutricionistka a osobná trénerka pôsobiaca a vyštudovaná v Austrálii.

Ing. Mária Markeová

expertka na výživu ľudí a zdravie
Vyštudovaná expertka výživy ľudí so 6 - ročnou praxou v chudnutí a zdravom stravovaní. Spolupracuje s VšZP na jej verejných akciách s názvom Dni zdravia. Zaoberá sa detailami správneho jedálnička a ideálnymi kombináciami potravín.

Ako to prebieha?

v 3 jednoduchých krokoch

Objednávka

Objednajte a zaplaťte online diagnostiku na nasledujúcej stránke kliknutím na tlačítko objednať.

Dotazník

Obratom vám príde na email odkaz na online dotazník nutričnej a zdravotnej anamnézy, ktorý poctivo vyplňte.

Vyhodnotenie

Do 5 dní od obdržania vyplneného dotazníka si dohodneme telefonickú konzultáciu na ktorej sa dozviete kompletné vyhodnotenie s riešením.

Pre koho je diagnostika vhodná?

Ak ste muž alebo žena, ktorá:

 • nemá čas na osobné stretnutia
 • dbá o svoje zdravie a chce sa uistiť, že nie je v ohrození 
 • chce zistiť, či má správnu a zdravú telesnú hmotnosť
 • chce ušetriť čas a peniaze, obehaním lekárov
 • rada skrášli svoje telo úbytkom pár kilogramov
 • túži zistiť aký má jedálniček a čo vylepšiť
 • potrebuje motiváciu a podporu odborníka
 • túži po lepšom pocite a krajšom výzore
 • má rada kvalitné a komplexné služby pod jednou strechou

Referencie

Bolo to pre mňa zaujímavé už pri vypĺňaní dotazníka. Mnohé z otázok by som si sám nikdy nepoložil, pretože by ma nenapadlo, že aj také zdanlivé drobnosti môžu mať súvislosť s tým, ako sa cítim. Bol som potom prekvapený s vyhodnotením. Priznám sa, že som si diagnostiku objednal skôr pre zaujímavosť, ale ukázalo sa, že moja kondícia rozhodne nie je dobrá. Našťastie spolu s touto správou prišli aj odporúčania, ako sa môžem rýchlo dostať zase do formy, spolu s návrhmi na úpravu jedálnička. Som rád, že som si diagnostiku objednal, vzhľadom k rodinnej záťaži (cukrovka a vysoký krvný tlak) by som pri pôvodnom životnom štýle zrejme čoskoro tiež ochorel.
Marián Sajdl, 48Obchodný zástupca
Som po ženskej operácii a začala som naberať kilá. Moja kolegyňa v práci schudla 7 kíl a vyzerá teraz výborne. Tak som sa rozhodla tiež so sebou niečo urobiť, predsa len po päťdesiatke už nie je ľahké vyzerať dobre, keď má človek kilá navyše. Bola som milo prekvapená, že som okrem podrobného popisu svojho zdravotného stavu dostala aj praktické rady priamo pre svoju situáciu. Taktiež so zmenami som mohla začať hneď. Teším sa, že do leta budem mať príťažlivú postavu a nebudem sa hanbiť vyzliecť sa na kúpalisku do plaviek.
Ivana Durdiaková, 52Odborná referentka
Nakoľko mám zdravotné problémy, myslím že rozbor diagnostiky bol pre mňa veľmi dôležitý a v kombinácii s nastaveným jedálničkom priam liečivý. Cítim sa veľmi dobre a moje sebavedomie rastie do výšin! Odporúčala by som aj svojim priateľom túto diagnostiku, aby si aj oni zlepšili svoje zdravie. Pridala som si k diagnostike aj službu Jedálnička na mieru. Jedálniček je pre mňa veľmi dôležitý som nadšená ako sa strácajú moje kilečká. Ale hlavné pre mňa je to, že sa celkovo cítim dobre. Schudla som celkom 15kg a som na seba neskutočne pyšná. ĎAKUJEM
Mária KullačováInvalidná dôchodkyňa