Logo Healthy way

Bohyňa zdravia a štíhlosti

A jej zlatý kľúčik k štíhlosti 2020

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Ing. Petra Pavuková

Nutricionistka
  • vyvracia mýtus, že diéta vám prinesie štíhlosť
  • raz a navždy vysvetlí zdravý a úspešný princíp chudnutia a premeny
  • ukáže vám krok za krokom úspešnú cestu vlastnej premeny zo ženy na Bohyňu
  • podá zlatý kľúčik k štíhlosti 2020

Program Bohyňa zdravia a štíhlosti štartujeme už 22. januára 2020! 🙂

Skúsenosti Bohýň

Program Bohyňa zdravia a štíhlosti mi dodal energiu a odvahu bojovať sama so sebou. Naučil ma prijať ma takú aká som a dodal mi síl urobiť pre seba svoje zdravie niečo. Bonusom sú ostatné Bohyne, ktoré sú tu vždy pre mňa a podporujeme jedna druhú. Boli aj pády, ale program ma vždy vráti na správnu cestu.
Evka Godóová
Môj pohľad sa na moje stravovanie totálne otočil a som odhodlaná žiť a papať zdravo celý svoj život. A mám obrovskú radosť, že inšpirujem aj mojich rodičov, tiež menia svoju stravu a oveľa lepšie sa cítia. Veľmi ma začalo baviť varenie, najmä keď varím veľa zeleninky a kopec zdravých a chutných vecí! Ďakujem Petre za skvelý program, za motiváciu, inšpiráciu a za to, ze ma "donútila" začať premýšľať o tom, čo jem a vedome k tomu pristupovať. Ďakujem aj dievčatám zo skvelej podpornej skupinky za super komenty, otázky, inšpiráciu a vzájomnú podporu! ❤❤❤
Bohyňa Monika
Monika Schenková
V prvom rade sa mi zdvihlo sebavedomie. Z každej strany teraz počúvam, ako úžasne vyzerám. Povedzme si úprimne, ktorá z nás to nechce pocítiť? Program mi dal však ešte viac. Naučila som sa zdravo jesť, čo a kedy môžem. Cítim sa fit, plná života a konečne ma baví obliekať sa (nie ako predtým, iba čo som mohla na seba zapnúť). 😀 Všetkým vstup medzi Bohyne vrelo odporúčam. Je to tá najlepšia vec, na akú som sa kedy dala.
ako schudnuť 20 kg
Majka Slivková

Ako začínali naše Bohyne?

Krok za krokom

"Program je úžasný. V prvej polovici išlo dole 9 kíl! Je úžasný pocit vidieť to na váhe, aj to ako sa cítim... Ale to, že som asi po roku a pol dnes vytiahla len zo srandy nohavice, že ako sú na tom a oni sú mi na páse voľné?! 🙂 To som sa od radosti rozplakala."

"Ja som úplne nadšená. Nikdy som si nemyslela, že to takto na diaľku môže fungovať. A funguje to. Hlavne som si nemyslela, že to dám! 🙂Som nesmierne vďačná za túto príležitosť. Tento program je na jednotku. Petra v ňom dokáže vytiahnúť z ľudí to, čo majú v skutočnosti radi, čo ich baví a naučí ich rozmýšľať o sebe."

ako schudnut 9 kg

"Program mi dal sebavedomie, spokojnosť, vyrovnanosť, vrátila sa pevná vôľa, radosť z pohybu a zdravá strava. Tešila som sa na každý nový modul, užívala som si to a výsledok je úžasný (- 9 kg / 8 týždňov!) Mám z toho aj zo seba veľkú radosť! Ďakujem Peti."

Máte otázky? Napíšte mi na petra@petrapavukova.sk, rada Vám ich zodpoviem 🙂