Healthy way text logo

3 - Krokový FAT-BURNING Plán!

OU!
Na základe toho, čo ste mi povedali, vidím, že máte nadváhu. Možno to je trochu osobné, ale predstavujte to problém. Hlavne zdravotný. Keďže ste ku mne prišli, viem že potrebujete pomoc. Ste pripravený na zmenu?? Držte sa ma a krok za krokom cieľ dosiahneme.

Začíname dnes!
Tu je váš štartovací FAT-BURNING plán na spaľovanie tukov!

1.Nájdite si serióznu motiváciu

Potrebujete osobnú podporu?

Zhoďte tie kilá a cíťte sa úžasne!

Viem, že zhodiť kilá s cieľom vyzerať a cítiť sa úžasne nie je ľahké. Nedostatok času či veľa práce a iné výhovorky musia ísť teraz bokom. Ten zlý pocit zo seba a pri pohľade do zrkadla musí zmiznúť. Chcete vyzerať v lete bez trička úžasne, no to brucho akosi vytŕča? To musíme zmeniť!  

Teraz vážne. Ak skrývate aj vy nadbytočné kilá vo voľnom oblečení, pretože sa v peknej košeli, obtiahnutom tričku či bez trička necítite dobre, tak to musíme ihneď zmeniť. Až 90% ľudí k chudnutiu motivuje to, že sa vo svojom tele necítia dobre. Niet nad skvelý pocit zo seba a svojho výzoru! Predsa aj vy muži chcete vyzerať a cítiť sa sebavedomo a úžasne, nie? Zaslúžite si to! 🙂 

Mojim cieľom je vám pomôcť a preto vedzte, že v tom nie ste sami. Spoločne to zvládneme! Krok po kroku.

Tu je moja rada:  Zamerajte sa na to, čo vás skutočne motivuje - vyzerať a cítiť sa SKVELE! Viem, aké je pre vás dôležité cítiť sa skvele nielen pri pohľade do zrkadla, na obchodnom jednaní či na verejnosti. Držte sa ma a budete sa skvele nielen cítiť, ale aj vyzerať!

schudnut a skvele vyzerat

2. Nakopnite svoj metabolizmus!

Chcete konkrétne tipy na jedlá?

Spomalený metabolizmus musíme nakopnúť tou správnou stravou. Viem presne, čo je nutné jesť, aby kilá išli dole.

Váš stravovací plán: Držte sa denného príjmu 7500 kJ/1786 kcal. Jedzte tri hlavné jedlá denne a nezabudnite aj na 2 doplnkové jedlá (desiatu a olovrant) aby sa udržalo spaľovanie kalórii na vysokej úrovni. Budete potrebovať dostatok energie z kvalitných zdrojov. Vedzte, že strava je 80% úspechu chudnutia a preto som pripravila podrobný denný stravovací plán, ktorí vás udrží na ceste za nižšou hmotnosťou bez hladu a strachu. Je súčasťou môjho komplexného on-line programu.

Dôležité upozornenie: Začnite čítať etikety na potravinách. Mnoho spracovaných potravín obsahuje veľa soli (sodíka) či skryté cukry a veľa tukov. Energetický príjem sa tak zvyšuje a chudnutiu môže byť koniec. Čím menej spracovaných potravín tým lepšie!

3. Tréning pre začiatočníka

Tak na čo čakáte?

Prišli ste za mnou, aby ste neskúšali opäť niečo čo nefunguje, ale aby by ste dosiahli skutočné výsledky! Ste na začiatku aktívneho pohybu. Je to ok!

Najprv sa musíte naučiť chodiť, aby ste mohli behať. Nečakajte viac a začnite už dnes! Zvládnete to a vaše telo sa mi poďakuje. 🙂

Video 1

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Video 2

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
PONDELOKKardio: Rýchla chôdza 30 minút
UTOROKTréning na celé telo - podľa videa 1
STREDAOddych
ŠTVRTOKKardio: Bicyklovanie 30 minút
PIATOKTréning na celé telo - podľa videa 2
SOBOTAKardio: Rýchla chôdza 30 minút
NEDEĽAOddych

Chcete dosiahnúť skutočné výsledky?

Pridajte sa ku mne a budem Vás sprevádzať každý deň na vašej ceste - rady, tipy, tréningové plány, jedálničky a nie len to! Uisťujem vás, že výsledky dosiahneme!

A nezabudnite o našom teste dať vedieť vašim priateľom!

S nami budete ŽIŤ, zatiaľ čo budete CHUDNÚŤ.