Healthy way text logo

3 - Krokový FAT-BURNING Plán!

OU!
Na základe toho, čo ste mi povedali, vidím, že máte nadváhu. Možno to je trochu osobné, ale predstavujte to problém. Hlavne zdravotný. Keďže ste ku mne prišli, viem že potrebujete pomoc. Ste pripravený na zmenu?? Držte sa ma a krok za krokom cieľ dosiahneme.

Začíname dnes!
Tu je váš štartovací FAT-BURNING plán na spaľovanie tukov!

1.Nájdite si serióznu motiváciu

Potrebujete osobnú podporu?

Zdravie na 1. miesto!

Schudnúť je najdôležitejšia vec, ktorú môžete pre seba urobiť, aby ste ozdraveli. Pracujem s ľuďmi ako ste vy a vidím ako s ubudajúcimi kilami klesá krvný tlak, cukor aj cholesterol v krvi a zvyšuje sa celková vitalita. A nielen to.

Znížením obvodu pása, znižujete množstvo viscerálneho tuku a chránite sa tak pred kardiovaskulárnymi ochoreniami, ktoré sú na prvom mieste v úmrtnosti mužov na Slovensku. Áno je to presne ten tuk v oblasti brucha. Schudnutím si predĺžite život a môžete sa tak s radosťou venovať svojej rodine.

Teraz vážne. Nadbytočné kilogramy ničia zdravie a vy ich máte. Hlavne ak váš obvod pása prekračuje 94 cm. Je to vážna situácia. Nevyhnutne potrebujete pre svoje zdravie niečo urobiť a postaviť chudnutie na prvé miesto ako prioritu. Nepochybujem, že kladiete zdravý životný štýl nad lieky a preto chcete pomoc prirodzene a zdravou cestou.

Tu je moja rada: Zamerajte sa na to, čo vás najviac motivuje - ZDRAVIE. Nečakajte a začnite konať ihneď. Každým dňom od teraz môžete byť bližšie k vyzdraveniu. Neudeje sa to za jeden deň a čas beží. Pripojte sa ku mne a zlepšite si zdravie zdravou cestou! Krok po kroku.

schudnut pre zdravie

2. Nakopnite svoj metabolizmus!

Chcete konkrétne tipy na jedlá?

Spomalený metabolizmus musíme nakopnúť tou správnou stravou. Viem presne, čo je nutné jesť, aby kilá išli dole.

Váš stravovací plán: Držte sa denného príjmu 7500 kJ/1786 kcal. Jedzte tri hlavné jedlá denne a nezabudnite aj na 2 doplnkové jedlá (desiatu a olovrant) aby sa udržalo spaľovanie kalórii na vysokej úrovni. Budete potrebovať dostatok energie z kvalitných zdrojov. Vedzte, že strava je 80% úspechu chudnutia a preto som pripravila podrobný denný stravovací plán, ktorí vás udrží na ceste za nižšou hmotnosťou bez hladu a strachu. Je súčasťou môjho komplexného on-line programu.

Dôležité upozornenie: Začnite čítať etikety na potravinách. Mnoho spracovaných potravín obsahuje veľa soli (sodíka) či skryté cukry a veľa tukov. Energetický príjem sa tak zvyšuje a chudnutiu môže byť koniec. Čím menej spracovaných potravín tým lepšie!

3. Tréning pre začiatočníka

Tak na čo čakáte?

Prišli ste za mnou, aby ste neskúšali opäť niečo čo nefunguje, ale aby by ste dosiahli skutočné výsledky! Ste na začiatku aktívneho pohybu. Je to ok!

Najprv sa musíte naučiť chodiť, aby ste mohli behať. Nečakajte viac a začnite už dnes! Zvládnete to a vaše telo sa mi poďakuje. 🙂

Video 1

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Video 2

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
PONDELOKKardio: Rýchla chôdza 30 minút
UTOROKTréning na celé telo - podľa videa 1
STREDAOddych
ŠTVRTOKKardio: Bicyklovanie 30 minút
PIATOKTréning na celé telo - podľa videa 2
SOBOTAKardio: Rýchla chôdza 30 minút
NEDEĽAOddych

Chcete dosiahnúť skutočné výsledky?

Pridajte sa ku mne a budem Vás sprevádzať každý deň na vašej ceste - rady, tipy, tréningové plány, jedálničky a nie len to! Uisťujem vás, že výsledky dosiahneme!

A nezabudnite o našom teste dať vedieť vašim priateľom!

S nami budete ŽIŤ, zatiaľ čo budete CHUDNÚŤ.