Healthy way text logo

3 - Krokový FAT-BURNING Plán!

SKVELE!
Na základe toho, čo ste mi povedali, vidím, že vašim cieľom je schudnúť len pár kilogramov. 
Niekedy je to však najťažšia výzva. Keďže ste ku mne prišli, viem že potrebujete pomoc. Ste pripravený na zmenu?? Držte sa ma a krok za krokom cieľ dosiahneme.

Začíname dnes!
Tu je váš štartovací FAT-BURNING plán na spálenie zvyšných tukov!

1.Nájdite si serióznu motiváciu

Potrebujete osobnú podporu?

Viem, že zhodiť pár posledných kilogramov je najťažšie. Vyskúšaná delená strava, vylúčenie pečiva, nejedenie po 5 večer a kilá sa stále držia. Poznám ten pocit. Dnes, po rokoch štúdií a praxe mám však návod ako to zmeniť! Nedostatok času, slabá vôľa či iné výhovorky musia ísť teraz bokom. Vo svojom tele by ste sa mali cítiť výborne, ak tomu tak nie je musíme s tým niečo urobiť! Ste tu preto, aby ste to zmenili! A nie ste v tom sami, spoločne to zvládneme. Krok po kroku.

Nepochybujem, že kladiete zdravý životný štýl nad lieky či doplnky výživy a preto chcete pomoc prirodzene a zdravou cestou.

Tu je moja rada: Zamerajte sa na to čo Vás najviac motivuje. Nečakajte a začnite konať ihneď. Každým dňom od teraz môžete bližšie k vášmu cieľu. Neudeje sa to za jeden deň a čas beží. Pripojte sa ku mne a zhoďte tých posledných pár kíl!

2. Nakopnite svoj metabolizmus!

Chcete konkrétne tipy na jedlá?

Spomalený metabolizmus musíme nakopnúť tou správnou stravou. Viem presne, čo je nutné jesť, aby kilá išli dole.

Váš stravovací plán: Ženy držte sa denného príjmu 5100 kJ/1214 kcal a muži 7100 kJ/1690 kcal. Jedzte tri hlavné jedlá denne a nezabudnite aj na 2 doplnkové jedlá (desiatu a olovrant) aby sa udržalo spaľovanie kalórii na vysokej úrovni. Budete potrebovať dostatok energie z kvalitných zdrojov. Vedzte, že strava je 80% úspechu chudnutia a preto som pripravila podrobný denný stravovací plán, ktorí vás udrží na ceste za nižšou hmotnosťou bez hladu a strachu. Je súčasťou môjho stravovacieho on-line programu.

Dôležité upozornenie: Začnite čítať etikety na potravinách. Mnoho spracovaných potravín obsahuje veľa soli (sodíka) či skryté cukry a tuky. Energetický príjem sa tak zvyšuje a chudnutiu môže byť koniec. Čím menej spracovaných potravín tým lepšie!

3. Tréning na nakopnutie spaľovania

Tak na čo čakáte?

Prišli ste za mnou, aby ste neskúšali opäť niečo čo nefunguje, ale aby by ste dosiahli skutočné výsledky! S poslednými kilami musíme zatočiť! Vytvorte si priestor a čas na cvičenie 5 x v týždni. Nečakajte viac a začnite už dnes! Zvládnete to a vaše telo sa mi poďakuje. 🙂

Poznámka: K chudnutiu do 5 kg, vám stačí upraviť stravu. Ak by ste mali záujem o program s cvičebnými videami, vráťte sa do dotazníka, ktorý ste na začiatku vypĺňali a zaškrtnite, že chcete schudnúť viac ako 5 kg.

Video 1

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Video 2

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
PONDELOKKardio: Rýchla chôdza 30 minút
UTOROKTréning na celé telo - podľa videa 1
STREDAOddych
ŠTVRTOKKardio: Bicyklovanie 30 minút
PIATOKTréning na celé telo - podľa videa 2
SOBOTAKardio: Rýchla chôdza 30 minút
NEDEĽAOddych

Chcete dosiahnúť skutočné výsledky?

Pridajte sa ku mne a budem Vás sprevádzať každý deň na vašej ceste - rady, tipy, tréningové plány, jedálničky a nie len to! Uisťujem vás, že výsledky dosiahneme!

A nezabudnite o našom teste dať vedieť vašim priateľom!

S nami budete ŽIŤ, zatiaľ čo budete CHUDNÚŤ.