Healthy way text logo

3 - Krokový FAT-BURNING Plán!

OU!
Na základe toho, čo ste mi povedali, vidím, že máte nadváhu. Možno to je trochu osobné, ale predstavujte to problém. Hlavne zdravotný. Keďže ste ku mne prišli, viem že potrebujete pomoc. Ste pripravená na zmenu?? Držte sa ma a krok za krokom cieľ dosiahneme.

Začíname dnes!
Tu je váš štartovací FAT-BURNING plán na spaľovanie tukov!

1.Nájdite si serióznu motiváciu

Potrebujete osobnú podporu?

Zdravie na 1. miesto!

Schudnúť je najdôležitejšia vec, ktorú môžete pre seba urobiť, aby ste ozdraveli. Pracujem s ľuďmi ako ste vy a vidím ako s ubudajúcimi kilami klesá krvný tlak, cukor aj cholesterol v krvi, miznú depresie, alergie a posilňuje sa imunita. A nielen to. Schudnutie zvyšuje aj šancu otehotnieť! 🙂

Teraz vážne. Nadbytočné kilogramy ničia zdravie a je to vážna situácia. Nevyhnutne potrebujete pre svoje zdravie niečo urobiť a postaviť chudnutie na prvé miesto ako prioritu. Nepochybujem, že kladiete zdravý životný štýl nad lieky a preto chcete pomoc prirodzene a zdravou cestou.

Tu je moja rada: Zamerajte sa na to, čo vás najviac motivuje - ZDRAVIE. Nečakajte a začnite konať ihneď. Každým dňom od teraz môžete byť bližšie k vyzdraveniu. Neudeje sa to za jeden deň a čas beží. Pripojte sa ku mne do programu a zlepšite si zdravie zdravou cestou už dnes! Krok po kroku.

schudnut a otehotniet

2. Nakopnite svoj metabolizmus!

Chcete konkrétne tipy na jedlá?

Spomalený metabolizmus musíme nakopnúť tou správnou stravou. Viem presne, čo je nutné jesť, aby kilá išli dole.

Váš stravovací plán: Držte sa denného príjmu 5300 kJ/1262 kcal. Jedzte tri hlavné jedlá denne a nezabudnite aj na 2 doplnkové jedlá (desiatu a olovrant) aby sa udržalo spaľovanie kalórii na vysokej úrovni. Budete potrebovať dostatok energie z kvalitných zdrojov. Vedzte, že strava je 80% úspechu chudnutia a preto som pripravila podrobný denný stravovací plán, ktorí vás udrží na ceste za nižšou hmotnosťou bez hladu a strachu. Je súčasťou môjho komplexného on-line programu.

Dôležité upozornenie: Začnite čítať etikety na potravinách. Mnoho spracovaných potravín obsahuje veľa soli (sodíka) či skryté cukry a tuky. Energetický príjem sa tak zvyšuje a chudnutiu môže byť koniec. Čím menej spracovaných potravín tým lepšie!

3. Tréning pre aktívne cvičiace

Tak na čo čakáte?

Prišli ste za mnou, aby ste neskúšali opäť niečo čo nefunguje, ale aby by ste dosiahli skutočné výsledky! Vidím, že pravidelne športujete a preto musíme pritvrdiť a nakopnúť vás ešte viac!

Budete to milovať - keď uvidíte prvé výsledky. Viem, že to dokážete! Nečakajte viac a začnite už dnes! 

Zvládnete to a vaše telo sa mi poďakuje. 🙂

Video 1

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Video 2

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
PONDELOKKardio: Rýchla chôdza 30 minút
UTOROKTréning na celé telo - podľa videa 1
STREDAOddych
ŠTVRTOKKardio: Bicyklovanie 30 minút
PIATOKTréning na celé telo - podľa videa 2
SOBOTAKardio: Rýchla chôdza 30 minút
NEDEĽAOddych

Chcete dosiahnúť skutočné výsledky?

Pridajte sa ku mne a budem Vás sprevádzať každý deň na vašej ceste - rady, tipy, tréningové plány, jedálničky a nie len to! Uisťujem vás, že výsledky dosiahneme!

A nezabudnite o našom teste dať vedieť vašim priateľom!

S nami budete ŽIŤ, zatiaľ čo budete CHUDNÚŤ.