Objednávka Online diagnostiky

na základe vyhodnotenia komplexného dotazníka

 • ÁNO
  Objednávam si online diagnostiku za 49 EUR ako analýzu môjho terajšieho životného štýlu - vyhodnotenie kompletnej zdravotnej a nutričnej anamnézy, na základe dôkladného vyplnenia dotazníka, ktorý mi zašlete po uhradení tejto objednávky.
 • ÁNO
  Viem, že sa z odborného vyhodnotenia dotazníka nutricionistkou s univerzitným vzdelaním v odbore Výživa ľudí dozviem, aký životný štýl vediem, aké riziká mi hrozia, či moje zdravie a život nie sú v ohrození a čo je prípadne potrebné s mojím stavom urobiť.
 • ÁNO
  Viem, že dostanem kompletné vyhodnotenie a návrh na riešenie môjho problému. Dozviem sa v jednoduchosti a v skratke kde robím chyby, čo treba odstrániť a na čom popracovať, aby sa moje výsledky zlepšovali a dosiahol/la som kvalitnejší a zdravší život.
 • ÁNO
  Viem, že ak sa budem následne držať všetkých odporúčaní, už po pár dňoch sa budem cítiť lepšie a vyzerať krajšie a zdravšie. 🙂
 • ÁNO
  Viem, že k online diagnostike mi bude pribalený ZDARMA: Ebook 5 krokov ako schudnúť bez diéty so všetkými jeho 3 bonusmi ako pracovný zošit, checklist a vzorové jedálničky v hodnote 17,90 EUR.

Akcia platí už len:

Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá

Kompletnú analýzu Vášho životného štýlu vyhodnocujú odborníci s univerzitným vzdelaním v odbore Výživa ľudí a mnohoročnou praxou. Komplexnou zdravotnou a nutričnou analýzou získate cenné rady v akom stave sa Váš organizmus nachádza a aké kroky je potrebné podniknúť, aby ste sa cítili lepšie a zdravšie. Súčasťou vyhodnotenia sú aj presné odporúčania ako všetky chyby napraviť.


Kto sa o Vás stará?

Ing. Petra Pavuková

expertka na chudnutie a fitness
Odborníčka na zdravé chudnutie, fitness a transformáciu osobnosti. 4 - ročné skúsenosti a vedenie ľudí v zdravej redukcii hmotnosti na Slovensku a 1 - ročné skúsenosti ako nutricionistka a osobná trénerka pôsobiaca a vyštudovaná v Austrálii.

Ing. Mária Markeová

expertka na výživu ľudí a zdravie
Vyštudovaná expertka výživy ľudí so 6 - ročnou praxou v chudnutí a zdravom stravovaní. Spolupracuje s VšZP na jej verejných akciách s názvom Dni zdravia. Zaoberá sa detailami správneho jedálnička a ideálnymi kombináciami potravín.

Čo hovoria naši klienti?

Bolo to pre mňa zaujímavé už pri vypĺňaní dotazníka. Mnohé z otázok by som si sám nikdy nepoložil, pretože by ma nenapadlo, že aj také zdanlivé drobnosti môžu mať súvislosť s tým, ako sa cítim. Bol som potom prekvapený s vyhodnotením. Priznám sa, že som si diagnostiku objednal skôr pre zaujímavosť, ale ukázalo sa, že moja kondícia rozhodne nie je dobrá. Našťastie spolu s touto správou prišli aj odporúčania, ako sa môžem rýchlo dostať zase do formy, spolu s návrhmi na úpravu jedálnička. Som rád, že som si diagnostiku objednal, vzhľadom k rodinnej záťaži (cukrovka a vysoký krvný tlak) by som pri pôvodnom životnom štýle zrejme čoskoro tiež ochorel.
Marián Sajdl, 48obchodný zástupca
Som po ženskej operácii a začala som naberať kilá. Moja kolegyňa v práci schudla 7 kíl a vyzerá teraz výborne. Tak som sa rozhodla tiež so sebou niečo urobiť, predsa len po päťdesiatke už nie je ľahké vyzerať dobre, keď má človek kilá navyše. Bola som milo prekvapená, že som okrem podrobného popisu svojho zdravotného stavu dostala aj praktické rady priamo pre svoju situáciu. Taktiež so zmenami som mohla začať hneď. Teším sa, že do leta budem mať príťažlivú postavu a nebudem sa hanbiť vyzliecť sa na kúpalisku do plaviek.
Ivana Durdiaková, 52Odborná referentka
Fajčila som cigarety, pretože som po nich nemala taký hlad a nepriberala som. V našej rodine sú totiž všetci tučkovia a ja som fakt nechcela vyzerať vo svojich dvadsiatich ako oni! Ale fajčenie mi prestalo chutiť a tiež som už za cigarety nechcela zbytočne utrácať. Tak som hľadala nejaký zdravší spôsob, ako schudnúť, a napadlo ma nechať si urobiť túto diagnostiku. Dostala som návrh na úpravu jedálnička a odporúčania, ako mám cvičiť a hýbať sa, aby ma to bavilo a nepriberala som, aj keď už nebudem fajčiť. A ešte aj ušetrím peniaze!
Eva Adamovičová, 21študentka
Nakoľko mám zdravotné problémy, myslím že rozbor diagnostiky bol pre mňa veľmi dôležitý a v kombinácii s nastaveným jedálničkom priam liečivý. Cítim sa veľmi dobre a moje sebavedomie rastie do výšin! Odporúčala by som aj svojim priateľom túto diagnostiku, aby si aj oni zlepšili svoje zdravie. Pridala som si k diagnostike aj službu Jedálnička na mieru. Jedálniček je pre mňa veľmi dôležitý som nadšená ako sa strácajú moje kilečká. Ale hlavné pre mňa je to, že sa celkovo cítim dobre. Schudla som celkom 15kg a som na seba neskutočne pyšná. ĎAKUJEM
Mária Kullačová, 52 r.Invalidná dôchodkyňa

Vyhotovenie online diagnostiky je vhodné ak by ste chceli vyzerať lepšie a cítiť sa vo svojom tele spokojnejšie, znížiť svoju hmotnosť o pár kilogramov, zistiť ako viesť zdravý životný štýl a preventívne si ochrániť svoje zdravie.

Alebo ak máte niektorý z nasledujúcich problémov: túžite schudnúť, neviete ako sa stravovať, priberáte, necítite sa vo svojom tele dobre, máte málo energie, máte veľa stresu, trpíte zápchou, alebo sa chcete uistiť, či vaše zdravie nie je ohrozené vašim životným štýlom. Tak na čo čakať? Zdravie je pre nás NO. 1 🙂

Potrebujete pomôcť?

Napíšte nám na info@healthy-way.sk 

Sme tu pre vás, radi vám pomôžeme.

Back to top