Objednávka 

Analýza stravovacích návykov

Splňte si svoj sen a cíťte sa lepšie 🙂

 • ÁNO
  Objednávam si základnú 5 - dňovú analýzu mojich stravovacích návykov so vstupnou anamnézou a konzultáciou v hodnote 149€.
 • ÁNO
  Viem, že dostanem aj analýzu príjmu celkovej energie, analýzu príjmu makronutrientov (bielkovín, tukov a cukrov) a analýzu príjmu mikronutrientov (vit. A, B1, B2, C, E, minerály - Mg, Se, Ca, Zn a Fe).
 • ÁNO
  Dostanem k analýze aj porovnanie môjho príjmu realita vs. ideál odporúčania k vylepšeniu jedálnička.
 • ÁNO
  Príde mi vyhodnotenie na email ako oficiálny výstup na cca 9x A4 v PDF + dohodneme si telefonickú konzultáciu k výsledkom
 • ÁNO
  Viem, že po aplikovaní rád z analýzy sa začnem cítiť sa lepšie a zdravšie. 🙂

Starostlivo tu vyplňte vaše údaje:

Ing. Petra Pavuková

Nutričná špecialistka
Vyštudovaná odborníčka na výživu ľudí, zdravé chudnutie, fitness a transformáciu osobnosti. Od r. 2013 skúsenosti a vedenie ľudí v zdravej redukcii hmotnosti na Slovensku.

Skúsenosti klientov:

Cítim sa dnes fyzicky omnoho lepšie. Predtým moje stravovanie nebolo vyvážené a to sa odrážalo na mojej psychickej aj fyzickej pohode. Mal som v minulosti nejaké stravovacie návyky, niečo z internetu, niečo z kníh, ale cítil som sa viac unavený. Teraz sa cítím omnoho lepšie. Už nepociťujem únavu, fyzicky sa cítim v omnoho lepšej forme ako predtým.
Marek
Vaše rady ohľadom stravovania sú na nezaplatenie, len ich musí človek naozaj počúvať a dodržať, keďže mu nie je dané sa zdravo stravovať prirodzene. Teda aspoň ja som taký človek, ktorý rád je, a pochutí si na jedle vo veľkom množstve a pri akejkoľvek príležitosti. Ale takí sme myslím na tomto svete mnohí. Vaše rady na mieru mi pomohli schudnúť viac ako 10 kg.
Sylvia

Potrebujete pomôcť?

Napíšte mi na info@healthy-way.sk alebo volajte na +421 905 902 752.

Sme tu pre vás, radi vám pomôžeme.

Back to top