7 krutych faktov

krutých dôvodov

prečo stále priberáte a nechudnete

a JEDNODUCHÝ NÁVOD AKO chyby napraviť

Stiahnite si môj ebook HNEĎ TERAZ a okamžite sa dozviete dôvody, kde nachádzam prvotný problém pri nadváhe a obezite mojich klientov a prečo máte ešte stále chuť pojedať všetko možné.

Vaše údaje sú u mňa v bezpečí.
Rešpektujem Vaše súkromie a nikdy Vám nebudem posielať spam.

Neváhajte a stiahnite si ZDARMA dôvody, prečo sa Vám často nedarí udržať si ideálnu váhu. Budete žasnúť!

Tajomstvo úspešného chudnutia z ebooku vie už 0 ľudí

Čo v ňom nájdete?

Dôvody prejedania

Určíme príčiny a jednu po druhej objasníme ich dôsledky.

Pôvod Vášho problému

Podrobne sa pozrieme na možné pôvody Vášho problému.

Cesta von

Návod, ako zastaviť kolotoč častých návštev chladničky.

Ako ho vidia čitatelia?

Nie je to strašiak, ale pomocník

Pokúsila som sa schudnúť už niekoľkokrát, ale ani úpravou stravy to akosi nešlo. Problém bol v tom, že som to nemala zrovnané v hlave. Vďaka Petriným e-bookom som si musela urobiť vnútornú inventúru a pomenovať problémy a svoje motivácie. Páči sa mi, že Petra berie problém komplexne a vie o všetkých, alebo aspoň o väčšine aj skrytých daností, ktoré nám v pokroku bránia. Oceňujem, že vďaka jej radám nie sú pre mňa jednotlivé kroky strašiakom, ale každodenným logickým rozhodnutím. Už prvé dva týždne mi pomohli cítiť sa ľahšie a slobodnejšie, aj keď som ešte výrazne nezmenila jedálniček. A to je pre mňa momentálne viac ako výsledok v číslach. Verím, že aj tie čoskoro budú preukazanejšie.
Mária Hletkováčitateľka

Našla som riešenie na moje chyby

Je veľmi dobre vypracovaný a pomáha mi. Faktory sú veľmi výstižne a samozrejme, že som sa v niektorých našla. Napríklad, že večer mávam chuť na sladké. Myslím si, že zloženie mojej stravy nie je dobré. Občas sa nudím a vymýšľam. Večer sme si s manželom dali pohár piva. Vraj na dobré trávenie 😀. Tak s tým je koniec. Páči sa mi, že nájdem chybné kroky, ale nájdem aj riešenie a to ma vždy poteší
Renátka Sobotováčitateľka

Nárast kíl sa zastavil

Mal som pocit, že jem málo, ale vďaka ebooku som si uvedomil, že do seba často v rýchlosti hádžem nezdravé a prázdne potraviny. Prestal som tiež večerať pri televízii a zajedať rozčúlenie zo správ. Napodiv už to stačilo, nárast kíl sa zastavil. No a teraz mám v pláne ešte nejaké zhodiť!
Miro Krízenskývodič autobusu

Už nerieším problémy jedlom

Zajedala som vzťahové problémy, ale som si to neuvedomovala. Našťastie som objavila Petrin ebook. Keď som si prečítala "Možno sa rozídete tak či onak, len neskôr to bude s pár kilami navyše.", rozhodla som sa, že kilá navyše mi za taký vzťah naozaj nestoja.
Katarínaučiteľka

7 Krutých dôvodov 


prečo stále priberáte a nechudnete

a JEDNODUCHÝ NÁVOD AKO chyby napraviť

7 krutych faktov

A nezabudnite o 7 faktoch dať vedieť vašim priateľom